G Partner Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Branża / kategoria:
Doradztwo - Konsulting
Liczba pracowników:
150
Adres WWW:

Jesteśmy firmą, której misją jest rozwijanie świadomości przedsiębiorców w obszarze reklamy internetowej. Grono ponad 170 Specjalistów "szyje na miarę" rozwiązania pozwalające zaistnieć w sieci. Nasze działania skupione są głównie na kompleksowym wykorzystywaniu narzędzi takich jak: Google AdWords, Youtube, Gmail, Google +, aplikacje mobilne.
Zaczynając od mikro a kończąc na dużych przedsiębiorstwach, elastycznie dopasowujemy się do potrzeb każdego Klienta, który chce wypromować markę, zwiększyć sprzedaż lub rozpocząć ekspansję na inne rynki.
Lata doświadczeń pozwalają nam wspierać przedsiębiorców nie tylko z rynku polskiego. Nasi Specjaliści każdego dnia pomagają rozwijać firmy w krajach takich jak: Czechy, Rosja, Rumunia, Słowacja, Ukraina czy Węgry.

1 - 2 z 2

ofert pracy

  • Zakres obowiązków: Telefoniczna identyfikacja potrzeb Klientów w zakresie marketingu online Doradztwo oraz przygotowywanie rozwiązań marketingowych Ustalanie budżetu kampanii reklamowej Indywidualne podejście do potrzeb Klienta oraz zapewnienie profesjonalnej obsługi Utrzymywanie długofalowej współpracy z pozyskanymi Klientami Edukacja Klientów w zakresie znajomości produktów i platform Google, tj ...

  • Zakres obowiązków: Realizacja zadań zleconych przez dział raportowania i analiz Wsparcie administracyjne Ścisła współpraca z kluczowym partnerem oraz działami wspierającymi Wymagania: Biegłej znajomości języka angielskiego – warunek konieczny Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz produktów Google Doświadczenie w pracy z narzędziami analitycznymi Umiejętność dostosowania się do szybko ...