Fundacja Profeto

Kraków, Małopolskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Social Services/NGOs/Nonprofit
Liczba pracowników:
10
Strona internetowa:
http://www.profeto.pl

Prezentacja firmy

Fundacja Profeto.pl - Sercański Sekretariat na rzecz Nowej Ewangelizacji, to nowoczesne środowisko przepowiadania Dobrej Nowiny, z wykorzystaniem zarówno tradycyjnych metod głoszenia Słowa Bożego, jak i nowatorskich rozwiązań multimedialnych.

• Poprzez portal profeto.pl codziennie docieramy do tysięcy osób ze Słowem Bożym, organizujemy jako jedyni w Internecie całoroczne rekolekcje on-line oraz robimy reportaże z tego co ważne w dziele ewangelizacji!
• Dzięki powstaniu Radia Profeto w czerwcu 2014 r., promujemy najlepszą muzykę z kategorii CCM (Contemporary Christian Music), towarzyszymy słuchaczom przez cały dzień i tworzymy nowoczesny ewangelizacyjny program. Transmitujemy na żywo Msze św. i nabożeństwa z modlitwą o uzdrowienie.
• Dzięki działalności charytatywnej, pomagamy osobom w trudnej sytuacji materialnej, wykluczonym społecznie czy pokrzywdzonym przemocą. Najnowszym naszym dziełem jest budowa specjalistycznego centrum pomocy „Archipelag - Wyspy Wolne Od Przemocy”.
• W ramach działalności sekretariatu nowej ewangelizacji, co miesiąc organizujemy spotkania zatytułowane #ProjektABBA z głoszeniem Słowa Bożego i uwielbieniem, oraz modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie, prowadzimy też różnego rodzaju kursy ewangelizacyjne, a także rekolekcje.
• Zależy nam także, by parafie i domy zakonne, były obecne w Internecie, stąd stworzyliśmy program e-parafia i wychodzimy z propozycją do wszystkich podmiotów religijnych Kościoła katolickiego w Polsce, by korzystając z naszych serwerów, założyły zupełnie nieodpłatnie strony internetowe swoich parafii, klasztorów i dzieł, korzystając z prostych i nowoczesnych narzędzi!
• Prowadzimy też działalność wydawniczą i promocyjną.