FONON Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Branża / kategoria:
Inne
Liczba pracowników:
24
Adres WWW:

FONON Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie należy do grupy kapitałowej WASKO S.A., która zatrudnia ponad 1000 pracowników w całej Polsce.

Spółka FONON w konsorcjum z firmą Nokia Solutions and Networks Sp. z o.o. jako generalny wykonawca realizuje projekt pn. „Budowa infrastruktury systemu ERTMS/GSM-R na liniach kolejowych PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. w ramach NPW ERTMS Część 1 zamówienia” na zlecenie PKP Polskich Linii Kolejowych.

GSM-R to system bezprzewodowej łączności cyfrowej dla kolei, jeden z dwóch kluczowych elementów Europejskiego Systemu Zarządzania Ruchem Kolejowym ERTMS. System GSM-R zapewnia komunikację głosową oraz transmisję danych na potrzeby eksploatacji i utrzymania infrastruktury kolejowej oraz zarządzania ruchem pociągów.

1 - 3 z 3

ofert pracy

  • Specjalista ds. logistyki

    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: planowanie transportów – ustalanie terminów, ustalanie ilości towaru, nadzór nad dokumentacją, kontrolę dostaw i wysyłek pod względem terminów, kompletności i jakości, przygotowywanie faktur sprzedaży, archiwizację dokumentów dotyczących wysyłek, dostaw i transportu, wprowadzanie informacji dot. dostaw do systemu. Idealny Kandydat posiada: znajomość pakietu MS ...

  • Specjalista ds. rozliczeń

    Zadania realizowane na tym stanowisku obejmują przede wszystkim: kontrolowanie kosztów i przychodów związanych z realizacją projektu analizowanie przebiegu realizacji kontraktu od strony ekonomiczno-finansowej przygotowywanie, administrowanie i kontrolowanie wnioskowanych do zamawiającego i wystawianych przez podwykonawców przejściowych świadectw płatności; kontrolowanie umów, faktur i zobowiązań pod ...

  • Opis stanowiska pracy: wsparcie Kierownika Projektu i przełożonych przy realizacji projektów, opracowywanie dokumentacji projektu zgodnej z ISO, metodologią realizacji projektu i wymaganiami klienta poprzez jej rejestrowanie, kompletowanie oraz utrzymanie projektu, właściwa komunikacja z zespołem projektowym, nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów (korespondencja, umowy, faktury, itp.) zapewnienie ...