Fitness Platinium

Kraków, małopolskie

Branża / kategoria:
Sport i rekreacja
Liczba pracowników:
15
Adres WWW:

Platinium Wellness to właściciel dwóch prężnie rozwijających się sieci klubów fitness: Fitness Platinium oraz Smart Gym. Działamy w województwach: małopolskim i śląskim. Posiadamy 10 lat bogatego doświadczenia, szesnaście placówek, tysiące metrów kwadratowych powierzchni i tysiące zadowolonych klientów.

1 - 3 z 3

ofert pracy

  • Manager Zarządzający Siecią Klubów Fitness

    Katowice, Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska, śląskie

    Główne obowiązki: odpowiedzialność za wzorowe funkcjonowanie operacyjne klubów; zarządzanie zespołem managerów; bieżące raportowanie spółce; realizowanie strategii spółki; prowadzenie bieżącej administracji; współpraca z osobami zarządzającymi poszczególnymi klubami; koordynacja prowadzonych projektów; wsparcie administracyjne Spółki; współtworzenie planów marketingowych; Wymagania i kompetencje: co najmniej ...

  • Specjalista ds. VAT

    W związku z dynamicznym rozwojem Spółki poszukujemy zaangażowanej i odpowiedzialnej osoby na stanowisko Specjalista ds. rozliczeń finansowych. Zakres obowiązków: • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych • kontrola i akceptacja dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym • wprowadzanie do systemu księgowego i bieżące księgowanie faktur VAT • weryfikacja wprowadzonych dokumentów ...

  • Manager Klubu Fitness

    30-133 Kraków, małopolskie

    TWOJA PRACA BĘDZIE POLEGAŁA NA: - zarządzaniu zespołem (delegowaniu zadań, kontrolowaniu pracy) - bieżącym raportowaniu prowadzonych działań - współpracy z innymi działami w firmie - aktywnym pozyskiwaniu partnerów - bezpośrednim, telefonicznym i mailowym kontaktem z klientem - organizacją dodatkowych eventów - monitorowaniu rynku fitness - dążeniu do rozwoju sieci - aktywnym działaniu promującym klub JEŚLI WYRÓŻNIASZ ...