Firma marketingowo-reklamowa

Kraków, małopolskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Reklama - Marketing - Public Relations
Liczba pracowników:
11
Adres WWW:

Prezentacja firmy

Firma marketingowo-reklamowa to firma stworzona przez młodych, dynamicznych ludzi i specjalistów w branży marketingu.
Działamy w ramach międzynarodowej korporacji prowadząc profesjonalne kampanie marketingowe. To co nas wyróżnia na rynku to skuteczność, efektywność i ogromne zadowolenie klientów których reprezentujemy. Istotnym obszarem naszych działań jest reprezentowanie marek światowych organizacji charytatywnych poprzez stosowanie HUMAN COMMERCIAL™. Szukanie nowatorskich rozwiązań, determinacja w dążeniu do wyznaczonych celów oraz nasze doświadczenie sprawiają, że jesteśmy liderami w swojej branży.
Ludzie i osobowości w naszym zespole to siła i potencjał naszej Firmy dlatego też z myślą o nich opracowaliśmy pakiet kompleksowych szkoleń, pozwalających na zdobycie niezbędnych umiejętności i doświadczenia potrzebnych do samodzielnego prowadzenia kampanii w ramach Organizacji.

Firma mieści się w samym centrum Krakowa choć w najbliższym czasie planujemy poszerzyć swoją działalność o nowe branże, jak również nowe miasta oraz kraje gdzie chcemy otworzyć kolejne biura.

Firma marketingowo-reklamowa

1 - 2 z 2

ofert pracy

  • Dynamicznie rozwijająca się firma w centrum Krakowa prowadzi rekrutację do zespołu operacyjnego. Realizujemy projekty dla klientów zewnętrznych i naszym zadaniem jest prowadzenie dla nich kampanii promocyjnych, budowanie budżetów oraz pozytywnego wizerunku ich marek. W chwili obecnej poszukujemy osób do naszego rozwijającego się zespołu, które zajmą się sprzedażą. Zakres obowiązków: - tworzenie planów ...

  • *** Jesteśmy firmą marketingowo-reklamowa z siedzibą w centrum Krakowa, która zajmuje się organizowaniem kampanii reklamowych dla klientów zewnętrznych. Ciągły rozwój firmy wpływa na chęć poszerzenia jej działalności i powiększenia naszego zespołu, w związku z tym poszukujemy przedstawicieli handlowych! *** **** Wymagania: * doświadczenie w sprzedaży mile widziane, aczkolwiek niekonieczne * umiejętność współpracy w ...

Firma marketingowo-reklamowa podobne wyniki wyszukiwania:

do góry