Firma marketingowo-reklamowa

Kraków, małopolskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Marketing
Liczba pracowników:
11
Adres WWW:

Prezentacja firmy

Firma marketingowo-reklamowa to firma stworzona przez młodych, dynamicznych ludzi i specjalistów w branży marketingu.
Działamy w ramach międzynarodowej korporacji prowadząc profesjonalne kampanie marketingowe. To co nas wyróżnia na rynku to skuteczność, efektywność i ogromne zadowolenie klientów których reprezentujemy. Istotnym obszarem naszych działań jest reprezentowanie marek światowych organizacji charytatywnych poprzez stosowanie HUMAN COMMERCIAL™. Szukanie nowatorskich rozwiązań, determinacja w dążeniu do wyznaczonych celów oraz nasze doświadczenie sprawiają, że jesteśmy liderami w swojej branży.
Ludzie i osobowości w naszym zespole to siła i potencjał naszej Firmy dlatego też z myślą o nich opracowaliśmy pakiet kompleksowych szkoleń, pozwalających na zdobycie niezbędnych umiejętności i doświadczenia potrzebnych do samodzielnego prowadzenia kampanii w ramach Organizacji.

Firma mieści się w samym centrum Krakowa choć w najbliższym czasie planujemy poszerzyć swoją działalność o nowe branże, jak również nowe miasta oraz kraje gdzie chcemy otworzyć kolejne biura.

Firma marketingowo-reklamowa

1 - 1 z 1

ofert pracy

  • Firma marketingowo-sprzedażowa poszukuje chętne osoby do nawiązania współpracy przy prowadzeniu kampanii sprzedażowo-reklamowych dla wielu znanym marek na całym świecie, głównie z branży komputerowej, ale także pozarządowej i hotelarskiej. Jesteśmy firmą zakontraktowaną w międzynarodowej Grupie Appco i naszym zadaniem jest prowadzenie kampanii i bezpośrednia sprzedaż usług naszych partnerów, które ...

do góry