Finesia Consulting Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Księgowość - Audyt - Podatki
Liczba pracowników:
20
Adres WWW:
http://www.finesia.com/index.html

Prezentacja firmy

Jesteśmy prywatną firmą doradczą i outsourcingową świadczącą usługi w zakresie księgowości, finansów i doradztwa gospodarczego. Specjalizujemy się w obsłudze firm prowadzących działalność międzynarodową oraz firm zagranicznych działających w Polsce. Nasi klienci reprezentują różne branże, pośród nich znajdują się zarówno oddziały globalnych korporacji, jak i małe firmy rozpoczynające działalność.
Wykorzystując doświadczenie w księgowości i w zarządzaniu finansami, wychodzimy naprzeciw indywidualnym oczekiwaniom w zakresie obsługi administracyjnej i zarządzania. Nasze usługi świadczymy, dbając o zachowanie najwyższych standardów zawodowych, podejmując wyzwania i skutecznie przezwyciężając trudności.

Finesia Consulting Sp. z o.o.

1 - 1 z 1

ofert pracy

  • Młodsza Księgowa

    Warszawa, 02-670, mazowieckie

    Biuro księgowe poszukuje Młodszej Księgowej. Oferujemy możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia lub poszerzenia doświadczenia w obsłudze klientów o zróżnicowanym profilu i formie prowadzenia działalności gospodarczej. Zatrudniona osoba będzie włączona w prowadzenie księgowości, odpowiednio do posiadanego doświadczenia i umiejętności. Umożliwiamy szybki rozwój zawodowy w przyjaznej atmosferze.- gotowość ...

do góry