Fideltronik

Kraków/Sucha Beskidzka, małopolskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Elektronika - Elektrotechnika
Liczba pracowników:
2300
Adres WWW:
http://fideltronik.com/

Prezentacja firmy

Fideltronik to grupa firm w branży elektronicznej z polskim kapitałem posiadająca zakłady produkcyjne i biura inżynierskie w Suchej Beskidzkiej (siedziba główna), Krakowie, Gdańsku oraz w Szwecji i Norwegii. Realizujemy pełny zakres usług produkcyjnych i inżynierskich w zakresie elektroniki (EMS -Electronics Manufacturing Services).

Fideltronik powstał w roku 1986 i dzięki strategii dynamicznego rozwoju jesteśmy obecnie największym polskim dostawcą EMS oraz mamy wysoką pozycje w Europie, a nasze produkty trafiają do odbiorców na całym świecie. Wśród naszych klientów są firmy globalne o znanych markach.

Zatrudniamy 2300 pracowników w tym 200 inżynierów głównie elektroników i informatyków, a także automatyków oraz mechaników. Nasi inżynierowie zajmują się projektowaniem elektroniki, wdrażaniem do produkcji ( NPI-New Product Introduction), projektowaniem i produkcją urządzeń testujących, nadzorowaniem procesów produkcyjnych oraz zapewnieniem jakości. Z kolei zespoły informatyczne odpowiadają za rozwój i wdrożenia sytemu ERP Oracle, Oprogramowania Embedded, Grupa Software Development oferuje implementację dedykowanych rozwiązań dla międzynarodowych firm.

Fideltronik

Nie znaleziono żadnych ofert pracy

do góry