Fabryka Kreacji

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Reklama - Marketing - Public Relations
Liczba pracowników:
3
Adres WWW:
http://www.fabrykakreacji.com

Prezentacja firmy

Dawno, dawno temu, za górami i lasami powstała Fabryka Kreacji specjalizująca się w projektowaniu grafiki użytkowej, znaków graficznych oraz systemów identyfikacji wizualnej. Pasja tworzenia i radość rozwoju zaowocowała powstaniem agencji zajmującej się wdrażaniem strategii marketingowych i obsługą kompleksową. Działamy w oparciu o najwyższe standardy, a nasz błyskotliwy i twórczy zespół potrafi sprostać największym wyzwaniom. Nasze rozwiązania są zgodne z założeniami praktycznymi, a przy tym urzekają bogatą szatą wizualną.

Każda część tworzenia projektu jest dla nas bardzo istotna, od etapu przygotowania koncepcji, poprzez cały proces twórczy, zaangażowaną i staranną realizację zamierzeń, aż do wspólnego podziwiania końcowego efektu wraz z klientem.
Kreatywnie podchodzimy do wszystkich zleceń, nasz każdy projekt nasycony jest mnóstwem czynników oddziałujących na zmysły i daje pewną satysfakcję. Stawiamy na niekonwencjonalne rozwiązania i nie jesteśmy skuci kajdanami stereotypowych, wielokrotnie powielanych pomysłów. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że tradycyjna forma reklamy jest prawie niezauważalna. Dlatego też do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, wspólnie omawiamy wszystkie aspekty zlecenia, nasączamy je wielką pasją, a na koniec z radością wypuszczamy w świat.

Fabryka Kreacji

Nie znaleziono żadnych ofert pracy

do góry