EXSOS GmbH

Ilmenau, Germany

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Construction
Liczba pracowników:
40
Strona internetowa:
http://www.exsos.com

Prezentacja firmy

Nasza firma EXSOS GmbH jest na terenie wschodnich Niemiec, od wielu lat liderem w budownictwie nieruchomosci opiekunczych dla seniorow.

Projektujemy, budujemy, obsługujemy i sprzedajemy innowacyjne nieruchomości. Naszą specjalnoscią są objekty mieszkalo-opiekuncze dla seniorow. Nasze obiekty są tworzone zgodnie z naszymi kryteriami budownictwa ekologicznego, efektywnego pod względem zasobów i puzniejszego uzytkowania. Specjalizujemy się w wielopiętrowych konstrukcjach drewnianych z litymi elementami sklejanymi. Aktywni jestesmy głównie na obszarach Saksonii, Turyngii i Frankonii.

Siedziba firmy znajduje się w uniwersyteckim mieście Ilmenau, niedaleko Erfurtu, stolicy Turyngii, przy autostradzie A71 (pare kilometrow pod A4), okolo 300 km od Zgorzelca. Nasi pracownicy są aktywnie zaangażowani w rozwój firmy i wspierani przez nas w rozwoju osobistym i zawodowym. We współpracy przywiazujemy duza wage do samodzieonego działania i do otwartej komunikacji.

Zatrudniamy w naszej grupie juz wielu rodakow na roznych stanowiskach. Dolacz do nas - podziel sie z nami Twoim know how i Twoim doswiadczeniem - zapraszamy serdecznie. Oczekuja Cie atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenie oraz "prawie" rodzinna atmosfera i pomoc we wszelkich sprawach organizacyjnych i urzedowych itp.