Exprofesso

Kraków, małopolskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Szkolenia - Edukacja
Liczba pracowników:
8
Adres WWW:
http://www.exprofesso.pl

Prezentacja firmy

Istniejemy na rynku od 2003 roku i działamy w obszarze organizacji szkoleń i eventów dla biznesu. Specjalizujemy się w narzędziach "edutainment", łączących rozrywkę z edukacją. Tworzymy gry szkoleniowe a także wykorzystujemy elementy gier dla realizacji celów HR i marketingowych organizacji. Opieramy się głównie na tych metodach, rozwijając i aplikując je do projektów z pogranicza eventów, teambuildingu i szkoleń. Sensem naszych działań jest maksymalne zaangażowanie uczestnika eventu/szkolenia - po to, aby najskuteczniej zrealizować cele biznesowe zleceniodawcy.
Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce Catalyst Global - największej organizacji teambuildingowej na świecie, dzięki czemu mamy dostęp do najbardziej sprawdzonych na świecie programów teambuildingowych. Z powodzeniem je realizujemy w Polsce i zagranicą.
Jesteśmy laureatami licznych nagród, takich jak MP Power Award 2017 i 2018, Catalyst Partner Awards 2017 i 2018 oraz 2017 AI Business Excellence Award.
Rozwijamy się, jesteśmy coraz częściej obecni na międzynarodowych rynkach, a do tego rozwoju potrzebujemy również Ciebie.

Exprofesso

Nie znaleziono żadnych ofert pracy

do góry