Expondo Polska Sp. z o.o. Sp. K.

Zielona Góra, lubuskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Sprzedaż - Dystrybucja
Liczba pracowników:
170
Adres WWW:
http://corporate.expondo.pl

Prezentacja firmy

Grupa expondo z siedzibą w Berlinie w Niemczech jest renomowanym producentem oraz internetowym sprzedawcą produktów przeznaczonych dla profesjonalistów z różnych sektorów gospodarki. Od momentu powstania firmy w 2007 roku, stale rozszerzamy naszą ofertę, która obejmuje obecnie ponad 2000 urządzeń dostępnych w 28 krajach. Specjalizujemy się zwłaszcza w sprzedaży produktów niszowych po atrakcyjnych cenach. Asortyment expondo obejmuje wyposażenie branży HoReCa, sprzęt spawalniczy, narzędzia warsztatowe oraz ogrodnicze, wagi, a także wiele innych.

DOŚWIADCZENIE

Wieloletnie doświadczenie jako producent pozwala expondo rozszerzać asortyment, utrzymując jednocześnie wyśrubowane standardy, co do jakości i dobrej ceny. Efektem tego jest 11 marek własnych kierowanych do szerokiego grona profesjonalistów.

CEL

Naszym celem jest bycie liderem sprzedaży internetowej w branży urządzeń dla profesjonalistów, oferując produkty w korzystnym stosunku jakości do ceny, gwarantujący jednocześnie ponadprzeciętną obsługę klienta.

Expondo Polska Sp. z o.o. Sp. K.

Nie znaleziono żadnych ofert pracy

do góry