DPM Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Doradztwo personalne
Liczba pracowników:
10
Adres WWW:
http://www.dpm.com.pl

Prezentacja firmy

Nasza firma istnieje na rynku usług konsultingowych od 1998 roku. Pierwotnie funkcjonowała jako Doradztwo Personalne Menedżer.

Po zmianie formy prawnej w 2005 roku przyjęła nazwę DPM Sp. z o.o. Współzałożycielem, a zarazem obecnym Prezesem firmy jest pani Agata Hagno. DPM Sp. z o.o. to przede wszystkim jego zespół pracowniczy, który tworzą doradcy personalni oraz konsultanci z wykształceniem ekonomicznym, socjologicznym oraz psychologicznym.

Od początku naszego istnienia zaufały nam firmy znane i cenione, które powierzają nam projekty zarówno z zakresu rekrutacji pracowników, jak również te dotyczące szeroko pojętego doradztwa personalnego oraz kadr. Sukcesem jest niewątpliwie to, iż Klienci, którzy raz zdecydowali się na współpracę z naszymi konsultantami - nadal chcą z nami współpracować i polecają innym nasze usługi.

Współpraca podczas realizacji zadań tak delikatnej materii, jaką są zasoby ludzkie musi opierać się na pewnych, z góry wiadomych zasadach i wartościach. Dbając o jak najwyższy standard świadczonych przez nas usług kierujemy się takimi wyznacznikami, które są dla nas dowodem na to, że:

* Konsultanci służą Państwu swoim doświadczeniem, wiedzą i fachową pomocą w rozwiązywaniu problemów w firmie.
* Zlecenia wykonywane są terminowo.
* Każdy projekt prowadzony jest według ustalonych zasad.
* Gwarancja i monitoring są integralną częścią realizowanego projektu.
* Każda usługa świadczona jest na wysokim poziomie.

Potwierdzają to również liczne certyfikaty oraz dyplomy uznania przyznane nam zarówno przez instytucje państwowe jak i jednostki cywilne.

We wrześniu 2005 roku potwierdziła to również Regionalna Izba Gospodarcza, która przyjęła nas w poczet swoich członków.

Dewizą przewodnią naszej firmy jest:
świadczenie wysokiej jakości usług z zakresu doradztwa personalnego dostosowanego do indywidualnych wymagań Klientów oraz usprawnienie funkcjonowania organizacji.

DPM Sp. z o.o.

Nie znaleziono żadnych ofert pracy

do góry