Direct4energy

Direct4energy

Kraków, Małopolskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Energetyka
Liczba pracowników:
250

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą działającą w sprzedaży D2D i B2B od 2000 roku. Wszystkie nasze działania wynikają z pasji jaką mamy do sprzedaży bezpośredniej oraz z chęci rozwijania naszego biznesu i ludzi którzy z nami pracują. Mamy ogromną wiedzę dotyczącą technik sprzedaży, produktów które sprzedajemy, a mimo to nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, aby nadążać za zmieniającymi się trendami.

W związku z otwarciem pierwszego oddziału w Krakowie, oferujemy możliwość rozwoju i budowania własnego zespołu. Posiadamy 25 biur na terenie kraju.

Direct4Energy to w tym momencie największa organizacja sprzedażowa w Polsce. W kwietniu 2022 roku - zakres naszych działań objął 25% rynku. Jeśli i ty chcesz wziąć udział w naszym projekcie - serdecznie zapraszamy !

Wszystkie osoby z nami pracujące bądź współpracujące otrzymują od nas wiedzę oraz nasz know-how z zakresu sprzedaży D2D i B2B. Bardzo dbamy o profesjonalizm, tak aby nasi klienci czuli że są w rękach prawdziwych fachowców, którzy potrafią dobrać indywidualne rozwiązania dla każdego z nich.