Dienstleistungen Billharz GmbH

Bonndorf, Niemcy

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Przemysł spożywczy
Liczba pracowników:
10
Adres WWW:
http://www.billharz.de

Prezentacja firmy

Dienstleistungen Billharz GmbH

Personel jest naszą pasją i to już od prawie 25 lat. Nigdy nie tracimy z oczu osób, z którymi pracujemy. W ubiegłych latach ciągle dowiadywaliśmy się, że ta cecha szczególnie nas wyróżnia.
Współżycie na zasadach równorzędności jest dla nas ważne – komunikacja na wysokości oczu, z naszymi klientami i przede wszystkim również z naszymi pracownikami. Symbolicznie wyraża to nasze firmowe logo.
W naszej prezentacji chcemy uwidocznić na zewnątrz również takie atrybuty, jak niezawodność i kompetencja (kolor szary) oraz ciepło i współżycie międzyludzkie (kolor zielony). Państwa zadowolenie jest naszą miarą. Dokładnie, jak w mojej dewizie – żyj i pozwól żyć.

Dienstleistungen Billharz GmbH

1 - 1 z 1

ofert pracy

  • Pomocnik produkcyjny

    Niemcy, Bonndorf im Schwarzwald, zagranica

    Dienstleistungen Billharz GmbH Personel jest naszą pasją od prawie 25 lat. Nigdy nie tracimy z oczu ludzi, z którymi pracujemy. Pomocnik produkcyjny Miejsce pracy: Bonndorf im Schwarzwald Poszukujemy osób na stanowisko: pomocnik produkcyjny do pakowania wyrobów mięsno-wędliniarskich w zakładzie mięsnym. Pełnowymiarowy czas pracy Rozpoczęcie pracy: od zaraz Miejsce pracy: 79848 Bonndorf im Schwarzwald Opis ...

do góry