Das Company Sp. z o.o.

Trzebinia, małopolskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Handel - Usługi
Liczba pracowników:
50
Adres WWW:
http://dascompany.com

Prezentacja firmy

DAS COMPANY to grupa doświadczonych doradców technicznych – praktyków specjalizujących się w sprzedaży i doradztwie w zakresie sprzętu i materiałów budowlanych.

Bazując na partnerskiej współpracy i zaufaniu, oferujemy naszym klientom profesjonalne doradztwo w planowaniu, realizacji i tworzeniu nowych inwestycji i projektów. Dbamy o naszych Klientów, nadając właściwy kierunek w rozwoju ich firm. Robimy to dbając i ich potrzeby, potencjał oraz dostępne środki.

Na nasze doświadczenie składają się lata pracy zarówno dla największych koncernów jak i małych firm z różnych sektorów gospodarki. Nasze kompetencje to także bliska współpraca z firmami w Polsce i w Europie Środkowej. Naszymi Klientami były i są firmy takie jak Skanska, Budimex, Inter-Bud.

Potrójne domy widoczne w naszym logo to symbol stabilnych konstrukcji. Konsekwentnie realizujemy swoją strategię w działaniu.

Tak widzimy naszą rolę we współpracy z naszymi Klientami.

Das Company Sp. z o.o.

1 - 2 z 2

ofert pracy

  • Firma DAS Company jako dystrybutor hal namiotowych, namiotów imprezowych oraz sprzętu budowlanego, poszukuje kandydatów na stanowisko: Specjalista d/s sprzedaży ze znajomością języka niemieckiego: Zakres obowiązków: - budowanie długotrwałych relacji z klientami detalicznymi oraz hurtowymi, - kontakt telefoniczny oraz mailowy z klientem zagranicznym, - umawianie i odbywanie spotkań handlowych, - badanie potrzeb ...

  • Kierownik ds. Marketingu

    Trzebinia, 32-540, małopolskie

    Obowiązki: - opieka nad działem marketingu - prowadzenie kampanii reklamych/promocyjnych produktów - współpraca z działem handlowym - monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących segmentu, działań konkurencji i wyników własnych - aktywna współpraca z innymi osobami w obrębie firmy oraz firmami outscourcignowymi - współtworzenie strategii marketingowej firmy - ustalanie działań marketingowych na portalach ...

do góry