DAKO WORK Sp. z o.o. Sp.K.

Gliwice, śląskie

Branża / kategoria:
Inne
Liczba pracowników:
5
Adres WWW:

Firma DAKO zajmuje się od ponad 20 lat pośrednictwem pracy. Posiada odpowiednie zezwolenia dla Polski a firma Firma P.H.U. DAKO Sp. z o. o. posiada pozwolenie na pracę na terenie Niemiec wydane przez Federalny Urząd Pracy w Niemczech – regionalna dyrekcja landu Nadrenia Północna-Westfalia. Firma DAKO od 10 lat współpracuje jako Agencja Pracy Tymczasowej z wieloma niemieckimi firmami i dysponuje odpowiednią ilością pracowników. Specjalizacją firmy DAKO jest branża recyclingu i produkcja. Doskonale zna specyfikę i technologię pracy w tej dziedzinie. Firma DAKO dysponuje profesjonalną kadrą kierowniczą oraz wykwalifikowanym i doświadczonym personelem i dlatego jest w stanie podjąć się realizacji także nietypowych zamówień dla kontrahentów z Niemiec oraz z innych krajów Unii Europejskiej.

1 - 3 z 3

ofert pracy

  • Agencja pracy tymczasowej DAKO JOB CENTER prowadzona przez spółki z grupy firm DAKO funkcjonujące w Gliwicach, od ponad 20 lat oferuje pełny zakres usług w ramach nowoczesnej rekrutacji i zarządzania personelem w oparciu o leasing pracowniczy na terenie Niemiec. Poszukujemy Panów i Panie do Pracy na terenie Niemiec . Zakres obowiązków: -prace magazynowe (np. skanowanie, realizacja zamówień, itp) -praca na ...

  • Specjalizujemy się w leasingu pracowniczym (Zeitarbeit, Personaldienstleistung) dla wszystkich branż na terenie Niemiec. Równolegle współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami i poszukujemy wsparcia.Rośniemy jeszcze szybciej i poszukujemy osoby do naszego zespołu, która wniesie swoje pomysły i nam w tym pomoże. Miejsce pracy - GLIWICE Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za ...

  • Opis stanowiska pracy: wycinanie kostek brukowych maszyną Wymagania: własny samochód dobra znajomość języka niemieckiego chęć do pracy, dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia OD ZARAZ Mile widziane: doświadczenie na podobnym stanowisku Nasza oferta: atrakcyjne wynagrodzenie, umowę o pracę tymczasową, ubezpieczenie, zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy, zwrot kosztów za dojazd do pracy z miejsca ...