Confido

Warszawa, mazowieckie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
IT - Software - Usługi
Liczba pracowników:
15
Adres WWW:
http://www.confido.pl/

Prezentacja firmy

CONFIDO jest firmą informatyczną, dostawcą nowoczesnych rozwiązań IT. Od 2007 roku wspieramy działalność Klientów tworząc z nimi długofalowe relacje oparte na wzajemnym zaufaniu.

Oferujemy profesjonalną obsługę całego procesu wytwarzania, integracji oraz eksploatacji oprogramowania, od analizy nowego produktu, przez implementację przyszłego systemu, po wdrożenie oraz dalsze utrzymanie i konserwację.

Stawiamy Klienta w centrum uwagi, każdorazowo tworzymy precyzyjnie dopasowany do jego potrzeb produkt. Łączymy wieloletnie doświadczenie z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Kluczowe jest dla nas zadowolenie Klienta, które skutkuje długotrwałymi relacjami biznesowymi.

Kierujemy się wysokimi standardami etycznymi, co powoduje, że cieszymy się zaufaniem Klientów.

Confido

1 - 1 z 1

ofert pracy

  • Web Developer

    Warszawa, mazowieckie

    Kluczowe zadania: · projektowanie, implementacja oraz rozwój aplikacji webowych · testowanie tworzonych rozwiązań · opracowywanie dokumentacji projektowej · współpraca w zespole projektowym Oferujemy: · stabilną pracę w rozwijającej się firmie · możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń · pracę w młodym i zgranym zespole · przyjazną atmosferę · bardzo dobre warunki współpracy · pracę w dogodnej lokalizacji w ...

do góry