Columbus Energy S A

Kraków, małopolskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Budownictwo
Liczba pracowników:
80
Adres WWW:
http://www.columbusenergy.pl

Prezentacja firmy

Życie może być prostsze - w Columbus Energy wierzymy, że każdy powinien cieszyć się swoją niezależnością i kontrolą codziennego życia. Wiemy również, jak przełączyć się na własną energię słoneczną, aby oszczędzać od pierwszego dnia!

Columbus Energy S.A. - jako lider na rynku odnawialnych źródeł energii w Polsce,
dostarczamy nowoczesne abonamenty na słońce dostępne dla każdego domu.

Bazując na wiedzy renomowanych audytorów i sprzęcie o najwyższej jakości, tworzymy rodzinę ludzi, którzy tworzą lepszy świat - zarówno pod względem ekologii, jak i ekonomii.

Szukamy ambitnych i zaangażowanych osób, gotowych do tego, by razem na nami tworzyć organizację, której celem jest satysfakcja naszych klientów.

Columbus Energy S A

1 - 2 z 2

ofert pracy

  • Columbus Energy S.A. jako lider na rynku odnawialnych źródeł energii w Polsce, dostarcza nowoczesne abonamenty na słońce dostępne dla każdego domu w Polsce.Szukamy ambitnych i zaangażowanych osób, gotowych do tego, by razem na nami tworzyć organizację, której celem jest satysfakcja naszych klientów Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: pozyskiwanie ekip montażowych organizację pracy ...

  • Columbus Energy S.A. jako lider na rynku odnawialnych źródeł energii w Polsce, dostarcza nowoczesne abonamenty na słońce dostępne dla każdego domu w Polsce. Szukamy ambitnych i zaangażowanych osób, gotowych do tego, by razem na nami tworzyć organizację, której celem jest satysfakcja naszych klientów. Osoba zatrudniona na stanowisku Przedstawiciela Handlowego, odpowiedzialna będzie za pozyskiwanie klientów ...

do góry