CASTOR Unia Gospodarcza Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Produkcja
Liczba pracowników:
35
Adres WWW:
http://www.castor.com.pl

Prezentacja firmy

Nasza firma powstała w 1988 roku jako firma inżynierska. Specjalizujemy się w technologiach mycia przemysłowego oraz w destylacji poobróbczych ścieków przemysłowych, zarówno organicznych (na bazie wody), jak i nieorganicznych.

W przeciwieństwie do wielu firm o podobnym profilu nie jesteśmy jedynie dystrybutorem.

Dział konstrukcyjny naszej firmy opracowuje innowacyjne rozwiązania, które sprawiają, że nasze produkty spełniają wysokie standardy technologiczne (innowacyjność, skuteczność, energooszczędność), ale również uwzględniają troskę o środowisko naturalne oraz przestrzeganie rygorystycznych przepisów związanych z ochroną zdrowia.

Nasze produkty dostosowujemy do indywidualnych potrzeb, a także tworzymy od podstaw projekty spełniające oczekiwania klientów. Gwarancją wysokiej jakości świadczonych przez nas usług są patentowe produkty firmy, wyprodukowane w oparciu o know-how Castor Unia Gospodarcza Sp. z o.o.

Firmy CASTOR swój asortyment kieruje do wielu gałęzi przemysłu oraz zapewnia szeroki wachlarz usług dodatkowych: mycie detali, dobór chemii przemysłowej, odbiór ścieków przemysłowych niepodlegających recyclingowi.

CASTOR Unia Gospodarcza Sp. z o.o.

1 - 1 z 1

ofert pracy

  • samodzielne projektowanie instalacji zasilania i sterowania w środowisku Eplan Electric P8 dla urządzeń przemysłowych zapewnienie zgodności projektów z normami, specyfikacjami i wymaganiami kontraktowymi dobór aparatury przygotowanie zestawień materiałowych oraz kosztorysów współpraca z działem konstrukcyjnym i automatyki wykonywanie technicznej analizy problemów wykształcenie wyższe / średnie ...

do góry