Brembo Poland Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Branża / kategoria:
Przemysł ciężki
Liczba pracowników:
1300
Adres WWW:

Brembo to włoski koncern, działający w branży motoryzacyjnej, światowy lider dostarczający systemy hamulcowe do motocykli i wszelkich typów samochodów.
Brembo mocno wierzy w możliwości, jakie prezentuje dobrze wyszkolony, współgrający zespół. Stworzyliśmy dynamiczne i przyjazne środowisko, w którym łatwo jest wyrazić swój potencjał i przyczynić się do wspólnego sukcesu. Brembo obecne jest w 18 krajach na świecie, a od prawie 12 lat istnieje także w Polsce, która stała się jednym z najbardziej istotnych miejsc skoncentrowania uwagi w obszarze produkcyjnym. Obecnie pracuje dla nas ponad 1300 osób w trzech funkcjonujących fabrykach: w Częstochowie i Dąbrowie Górniczej.

1 - 3 z 3

ofert pracy

  • Zakres obowiązków: Profesjonalna kompleksowa obsługa klienta (rynek niemiecki) Prowadzenie dokumentacji sprzedażowej Realizacja zamówień w systemie Obsługa reklamacji i zwrotów zamówień w systemie Stała współpraca z centralą we Włoszech Oczekiwania: Minimum 2-letnie doświadczenie w obsłudze klienta lub administracji procesów sprzedażowych Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego Bardzo dobra ...

  • ELEKTROMECHANIK

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW: zapewnienie prawidłowego stanu maszyn i urządzeń produkcyjnych; dokonywanie napraw interwencyjnych i prewencyjnych; okresowe przeglądy maszyn i urządzeń; współpracę z zewnętrznymi firmami serwisowymi; planowanie i zamawianie części zamiennych; OCZEKUJEMY: wykształcenie minimum średnie techniczne (preferowane: mechanik/elektryk); kwalifikacje poparte minimum 2 letnim doświadczeniem na ...

  • Stażysta w Dziale Utrzymania Ruchu

    SPECJALNIE DLA CIEBIE PRZYGOTOWALIŚMY! Roczny, płatny staż w Dziale Utrzymania Ruchu w oparciu o umowę o pracę Ambitne i ciekawe zadania Pasję i zaangażowanie współpracowników Opiekę medyczną, dofinansowanie do Kart Multisport oraz pakiet świadczeń socjalnych OFERUJEMY STAŻ W TRAKCIE KTÓREGO OFERUJEMY: Zdobywanie wiedzy technicznej oraz praktycznych umiejętności Praca w Dziale Utrzymania Ruchu w ...