Biuro Prawno-Rachunkowe Maciej Skorupiński Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Księgowość - Audyt - Podatki
Liczba pracowników:
16
Adres WWW:
http://www.skorupinski.pl

Prezentacja firmy

Nasi specjaliści już ponad dekadę pomagają przy zakładaniu działalności gospodarczych, prowadzą kompleksowo księgowość, rozliczają płace oraz kontrolują kadry. Odciążą w sprawach sprawozdawczości rachunkowo – podatkowej. Przygotują optymalizację podatkową, doradzą, która z form prowadzenia przedsiębiorstwa będzie tą najkorzystniejszą. Odpowiadają na zwiększone potrzeby informacyjne zarządu.

Atutem Biura Prawno – Rachunkowego Maciej Skorupiński Sp.zo.o jest połączenie wieloletniego doświadczenia naszego zespołu z najlepszą wiedzą, które pozwalają na rozwiązywanie najbardziej skomplikowanych spraw pojawiających się podczas prowadzenia działalności gospodarczych. Posiadanie w ofercie kompleksowych usług prawnych oraz rachunkowych daje naszym klientom poczucia bezpieczeństwa w biznesie.

Indywidualne podejście do każdego z klientów oparte na wzajemnym zaufaniu oraz przestrzeganiu standardów etyki w biznesie pozwala na nawiązywanie wieloletniej współpracy z klientami.

Zespół prawników, księgowych oraz specjalistów z działu kadr i płac gwarantuje klientom najwyższy standard obsługi. To za sprawą wysokiego standardu pracy nasza kancelaria jest doceniana przez grono naszych klientów.

Biuro Prawno-Rachunkowe Maciej Skorupiński Sp. z o.o.

Nie znaleziono żadnych ofert pracy

do góry