Bank Millennium S.A.

Warszawa, mazowieckie

Branża / kategoria:
Finanse - Bankowość - Kredyty
Liczba pracowników:
6000
Adres WWW:

Bank Millennium jest jedną z największych instytucji finansowych w Polsce. Mocną pozycję zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu, zrozumieniu potrzeb Klientów oraz nieustannemu doskonaleniu oferowanych usług.

1 - 3 z 3

ofert pracy

  • Analityk IT Centralnego Systemu Bankowego

    Warszawa, 02-593, mazowieckie

    Obowiązki: •Analiza wymagań – precyzowanie i dokumentowanie wymagań funkcjonalnych we współpracy z jednostkami biznesowymi •Analiza aplikacji - analiza działania systemu i projektowanie zmian na podstawie wymagań użytkowników z uwzględnieniem architektury systemu •Współpraca z programistami na etapie kodowania •Testowanie zmian, przygotowanie list kontrolnych i wsparcie testów użytkownika oraz ...

  • Co przed Tobą: • aktywne pozyskiwanie Klientów w nowoczesnych punktach w Galerii Handlowej • realizacja celów sprzedażowych powiązanych z atrakcyjnymi bonusami • proponowanie Klientom rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb • możliwość rozwoju kompetencji sprzedażowych i jakościowych w oparciu o najwyższe standardy obsługi Klienta Szukamy osoby: • nastawionej na realizację ambitnych celów biznesowych ...

  • Zadania: Analizowanie specyfikacji funkcjonalnych systemu bankowości elektronicznej dla potrzeb testowania Przygotowanie i weryfikacja przypadków testowych Wykonywanie testów oprogramowania i aplikacji webowych oraz raportowanie ich wyników Wymagania: Umiejętność myślenia analitycznego Znajomość zagadnień związanych z testowaniem i jakością oprogramowania Bardzo dobra znajomość języka angielskiego ...