ATERIMA HR

ATERIMA HR

Kraków, Małopolskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Human Resources
Liczba pracowników:
35
Strona internetowa:
http://www.aterima.pl

Prezentacja firmy

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 27025.

1 - 10 z 14 ofert pracy

ATERIMA HR #

Młodszy Automatyk/Młodszy Elektryk

ATERIMA HR

Głogów Małopolski, podkarpackie

ATERIMA HR

Oferta pracy dla Młodszego Automatyka/Elektryka - Umowa o Pracę, wynagrodzenie z podstawą i premią, pakiet benefitów (opieka medyczna, system kafeteryjny, eventy firmowe), praca w systemie dwuzmianowym.

Oferta pracy dla Młodszego Automatyka/Elektryka - Umowa o Pracę, wy... pokaż więcej Oferta pracy dla Młodszego Automatyka/Elektryka - Umowa o Pracę, wynagrodzenie z podstawą i premią, pakiet benefitów (opieka medyczna, system kafeteryjny, eventy firmowe), praca w systemie dwuzmianowym.

Ostatnia aktualizacja wczoraj

ATERIMA HR #

Ekspert ds. Funduszy UE - ścieżka SMART

ATERIMA HR

Tomice, małopolskie

ATERIMA HR

Stanowisko eksperta ds. Funduszy UE z wynagrodzeniem składającym się z podstawy i premii. Praca w trybie zdalnym, zatrudnienie na Kontrakt B2B lub Umowę o Pracę, oferowane narzędzia pracy.

Stanowisko eksperta ds. Funduszy UE z wynagrodzeniem składającym si... pokaż więcej Stanowisko eksperta ds. Funduszy UE z wynagrodzeniem składającym się z podstawy i premii. Praca w trybie zdalnym, zatrudnienie na Kontrakt B2B lub Umowę o Pracę, oferowane narzędzia pracy.

Ostatnia aktualizacja wczoraj

ATERIMA HR #

Supervisor (branża produkcyjna)

ATERIMA HR

Warszawa, mazowieckie

ATERIMA HR

Stanowisko Supervisora w branży produkcyjnej pod Warszawą. Wymagane wykształcenie techniczne, znajomość języka angielskiego i pakietu MS Office. Stawka podstawowa z premią, ubezpieczenie medyczne, narzędzia pracy oraz nocleg i zwrot kosztów podróży podczas delegacji.

Stanowisko Supervisora w branży produkcyjnej pod Warszawą. Wymagane... pokaż więcej Stanowisko Supervisora w branży produkcyjnej pod Warszawą. Wymagane wykształcenie techniczne, znajomość języka angielskiego i pakietu MS Office. Stawka podstawowa z premią, ubezpieczenie medyczne, narzędzia pracy oraz nocleg i zwrot kosztów podróży podczas delegacji.

Ostatnia aktualizacja wczoraj

ATERIMA HR #

Specjalista ds. sprzedaży z j. niemieckim

ATERIMA HR

Gliwice, śląskie

ATERIMA HR

Stanowisko specjalisty ds. sprzedaży z j. niemieckim na rynkach niemieckojęzycznych. Wymagane doświadczenie, znajomość j. niemieckiego (C1) i angielskiego (B1-B2). Oferowane zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B, system premiowy, benefity, narzędzia pracy i możliwość pracy hybrydowej.

Stanowisko specjalisty ds. sprzedaży z j. niemieckim na rynkach nie... pokaż więcej Stanowisko specjalisty ds. sprzedaży z j. niemieckim na rynkach niemieckojęzycznych. Wymagane doświadczenie, znajomość j. niemieckiego (C1) i angielskiego (B1-B2). Oferowane zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B, system premiowy, benefity, narzędzia pracy i możliwość pracy hybrydowej.

Ostatnia aktualizacja wczoraj

ATERIMA HR #

Field Engineer/Programista (branża produkcyjna)

ATERIMA HR

Warszawa, mazowieckie

ATERIMA HR

Oferta pracy dla Programisty w branży produkcyjnej pod Warszawą. Wymagane wykształcenie i doświadczenie w automatyce. Praca po częstej delegacji zagranicznej. Umowa o pracę lub B2B, wynagrodzenie składające się z podstawy i premii, benefity w postaci narzędzi pracy, noclegu podczas delegacji, ubezpieczenia medycznego i zwrotu kosztów dojazdu.

Oferta pracy dla Programisty w branży produkcyjnej pod Warszawą. Wy... pokaż więcej Oferta pracy dla Programisty w branży produkcyjnej pod Warszawą. Wymagane wykształcenie i doświadczenie w automatyce. Praca po częstej delegacji zagranicznej. Umowa o pracę lub B2B, wynagrodzenie składające się z podstawy i premii, benefity w postaci narzędzi pracy, noclegu podczas delegacji, ubezpieczenia medycznego i zwrotu kosztów dojazdu.

Ostatnia aktualizacja wczoraj

ATERIMA HR #

Specjalista ds. utrzymania ruchu (branża produkcyjna)

ATERIMA HR

Warszawa, mazowieckie

ATERIMA HR

Oferta pracy dla Specjalisty ds. utrzymania ruchu w branży produkcyjnej pod Warszawą. Wymagane doświadczenie, znajomość automatyki przemysłowej i języka angielskiego. Zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B, system wynagrodzenia z premią, ubezpieczenie medyczne, zwrot kosztów dojazdu. Praca w systemie III-zmianowym.

Oferta pracy dla Specjalisty ds. utrzymania ruchu w branży produkcy... pokaż więcej Oferta pracy dla Specjalisty ds. utrzymania ruchu w branży produkcyjnej pod Warszawą. Wymagane doświadczenie, znajomość automatyki przemysłowej i języka angielskiego. Zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B, system wynagrodzenia z premią, ubezpieczenie medyczne, zwrot kosztów dojazdu. Praca w systemie III-zmianowym.

Ostatnia aktualizacja wczoraj

ATERIMA HR #

Ambasador Marki - branża tekstylna

ATERIMA HR

Kraków, małopolskie

ATERIMA HR

Stanowisko Ambasadora Marki w branży tekstylnej. Tworzenie treści video i prezentacji do webinarów, wyjazdy na wydarzenia i targi, kreowanie kampanii w social mediach. Wymagane doświadczenie w branży technicznej/produkcyjnej. Oferta zatrudnienia na Umowę o Pracę lub Kontrakt B2B w trybie stacjonarnym z benefity pozapłacowe.

Stanowisko Ambasadora Marki w branży tekstylnej. Tworzenie treści v... pokaż więcej Stanowisko Ambasadora Marki w branży tekstylnej. Tworzenie treści video i prezentacji do webinarów, wyjazdy na wydarzenia i targi, kreowanie kampanii w social mediach. Wymagane doświadczenie w branży technicznej/produkcyjnej. Oferta zatrudnienia na Umowę o Pracę lub Kontrakt B2B w trybie stacjonarnym z benefity pozapłacowe.

Ostatnia aktualizacja wczoraj

ATERIMA HR #

Dyrektor Sprzedaży - branża cukiernicza

ATERIMA HR

Poznań, wielkopolskie

ATERIMA HR

Oferta pracy dla Dyrektora Sprzedaży w branży cukierniczej. Wymagane min. 5 lat doświadczenia, umowa o pracę lub kontrakt B2B, praca zdalna z wyjazdami handlowymi, poniedziałek-piątek, ubezpieczenie medyczne i narzędzia pracy zapewnione.

Oferta pracy dla Dyrektora Sprzedaży w branży cukierniczej. Wymagan... pokaż więcej Oferta pracy dla Dyrektora Sprzedaży w branży cukierniczej. Wymagane min. 5 lat doświadczenia, umowa o pracę lub kontrakt B2B, praca zdalna z wyjazdami handlowymi, poniedziałek-piątek, ubezpieczenie medyczne i narzędzia pracy zapewnione.

Ostatnia aktualizacja 2 dni temu

ATERIMA HR #

Stacjonarny Handlowiec z językiem niemieckim

ATERIMA HR

Gliwice, śląskie

ATERIMA HR

Stacjonarny Handlowiec z językiem niemieckim. Wymagane doświadczenie w sprzedaży, znajomość niemieckiego na poziomie C1. Oferta obejmuje zatrudnienie, wynagrodzenie z premiami, benefity, narzędzia pracy, system hybrydowy, wyjazdy służbowe i szkolenia.

Stacjonarny Handlowiec z językiem niemieckim. Wymagane doświadczeni... pokaż więcej Stacjonarny Handlowiec z językiem niemieckim. Wymagane doświadczenie w sprzedaży, znajomość niemieckiego na poziomie C1. Oferta obejmuje zatrudnienie, wynagrodzenie z premiami, benefity, narzędzia pracy, system hybrydowy, wyjazdy służbowe i szkolenia.

Ostatnia aktualizacja 2 dni temu

ATERIMA HR #

Specjalista ds. sprzedaży (branża medyczna)

ATERIMA HR

Kraków, małopolskie

ATERIMA HR

Specjalista ds. sprzedaży w branży medycznej, wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii, praca stacjonarna, narzędzia służbowe zapewnione, benefity pracownicze, wymagane 2 lata doświadczenia

Specjalista ds. sprzedaży w branży medycznej, wynagrodzenie składaj... pokaż więcej Specjalista ds. sprzedaży w branży medycznej, wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii, praca stacjonarna, narzędzia służbowe zapewnione, benefity pracownicze, wymagane 2 lata doświadczenia

Ostatnia aktualizacja 2 dni temu