Alstal Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k.

Jacewo, kujawsko-pomorskie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Budownictwo
Liczba pracowników:
500
Adres WWW:
http://www.alstal.eu

Prezentacja firmy

Jesteśmy prestiżową firmą o solidnej pozycji rynkowej, świadczącą kompleksowe usługi budowlane niemal od 1976 roku. To blisko cztery dekady unikalnych doświadczeń oraz wiodąca pozycja na rynku infrastruktury publicznej i na rynku komercyjnym.
ALSTAL działa kompleksowo: począwszy od zaprojektowania obiektu, poprzez doradztwo technologiczne, wykonawstwo i uzyskanie wszelkich prawem pozwoleń.
Punktem kluczowym w polityce działania i strategii naszego przedsiębiorstwa jest Klient. Dbając o jego dobro i potrzeby, ALSTAL wprowadził podział na następujące, podstawowe gałęzie swojej działalności:


Budownictwo ogólne - w postaci realizacji kontraktów z zakresu budowy: galerii handlowych, hoteli i apartamentowców, obiektów biurowych, obiektów przemysłowych, centrów logistycznych, obiektów energetycznych, obiektów infrastruktury publicznej itp.
Hale i Konstrukcje Stalowe
Usługi Utrzymania Ruchu
Wytwórnia Betonu


Ugruntowana i solidna pozycja na rynku infrastruktury publicznej i na rynku komercyjnym, doprowadziła do dynamicznego rozwoju przedsiębiorstwa. Dynamikę rozwoju firmy potwierdzają realizacje największych inwestycji i projektów.
Liczne kontrakty podpisane w latach 2009 - 2012, w tym: budowa kompleksu Termy Maltańskie w Poznaniu, modernizacja Opery Leśnej w Sopocie, Amfiteatru w Gorzowie Wielkopolskim oraz budowa Centrum Sportu i Rekreacji OLENDER w Wielkiej Nieszawce, potwierdzają fakt, iż ALSTAL jest bardzo silnym graczem na rynku budowlanym na terenie całego kraju.

Alstal Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k.

Nie znaleziono żadnych ofert pracy

do góry