Akonda sc

Piaseczno, mazowieckie

Prezentacja firmy

Branża / kategoria:
Sprzedaż - Dystrybucja
Liczba pracowników:
7
Adres WWW:
http://www.akonda.pl

Prezentacja firmy

Firma Akonda powstała jako odpowiedź na zwiększające się potrzeby automatyzacji procesów introligatorskich w polskich drukarniach.

Przez okres swojego działania na rynku poligraficznym zyskała sobie uznanie wśród klientów poprzez jakość dostarczanych urządzeń, a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Wyróżnia ją z pośród innych firm dbałość o klienta i dobre relacje z klientem. Duży wkład w to ma młody zespół, który z chęcią przyjmuje uwagi klientów prowadzące niejednokrotnie do usprawnienia działania firmy oraz przekazywane Producentom - do ulepszenia kolejnych modeli.

Akonda nawiązała współpracę z wieloma znanymi w świecie poligrafii dostawcami urządzeń introligatorskich. Jedną z pierwszych firm z którą została nawiązana współpraca, była kanadyjska firma Graphic Whizard, która ma w swojej ofercie oprócz typowych urządzeń do uszlachetniania druku, również urządzenia innowacyjne jak np. bigówko- perforówka z listwami bigującymi od dołu i od góry w jednym przebiegu. Przebojem na polskim rynku okazały się urządzenia chińskiej marki Champion (foliarki, lakierówki UV), które cechuje wysokiej klasy wykonanie wg zachodnich standardów i bardzo atrakcyjna cena (tym razem wg wschodnich standardów!) Należy podkreślić również fakt współpracy z Duplo Polska, która to oferuje wysokiej jakości japońskie systemy broszurujące doskonale uzupełniające ofertę firmy.

Akonda dostarcza zarówno urządzenia produkcyjne, których odbiorcami są mniejsze i średnie drukarnie offsetowe jak i urządzenia do mniejszych nakładów, których odbiorcami są małe drukarnie offsetowe jak i cyfrowe. Cały czas staramy się zwiększyć atrakcyjność naszej oferty poprzez zwiększanie swojego asortymentu i oferowanie urządzeń w konkurencyjnych cenach.

Akonda sc

Nie znaleziono żadnych ofert pracy

do góry