Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 17/12/2017.

**Zostań malarzem lub piaskarzem od zaraz! Praca w Szwecji**

Świdnica, dolnośląskie

Alucrom Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Posiadasz min. 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku piaskarz lub malarz?

Jesteś gotowa/y podjąć pracę w systemie pracy zmianowej?

Szukasz dobrze płatnej pracy za granicą?

Masz czynne prawo jazdy kat. B?

ZAAPLIKUJ JUŻ TERAZ!

Oferujemy Ci:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- atrakcyjną stawkę godzinową

- możliwość wypracowania nadgodzin

- możliwość nawiązania długofalowej współpracy

Zapewniamy:

- transport do/ze Szwecji

- zakwaterowanie

Wymagania

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

- malowanie lub piaskowanie powierzchni stalowych,

- wizualna kontrola przeprowadzonego procesu,

- czyszczenie i składanie używanego w procesie sprzętu

-znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Zainteresowała Cię ta oferta? Wyślij do nas swoje CV a my skontaktujemy się z Tobą i opowiemy Ci o szczegółach.

Jesteśmy spółką szwedzkiej firmy Midroc Alucrom z siedzibą w Goteborgu. Wspólnie... należymy także do koncernu Midroc Group skupiającego firmy z branży produkcji, zarządzania projektami, nieruchomości i innowacji technologicznych. Zajmujemy się obróbką oraz zabezpieczeniem antykorozyjnym wielkogabarytowych powierzchni stalowych na potrzeby przemysłu. Posiadamy certyfikaty ISO 9001 oraz ISO 14001. Naszymi klientami są między innymi Volvo, Caterpillar, Autosan, Kalmar. Działamy na rynku polskim od 2003 roku. Naszym priorytetem jest jakość.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Produkcja