Opis stanowiska pracy

Poszukiwany zootechnik do pracy w Gospodarstwie zajmującym się hodowlą bydła mięsnego rasy angus - stado podstawowe 300 sztuk. Wymagania : wykształcenie zootechniczne lub rolnicze, znajomość specyfiki produkcji i obsługi bydła mięsnego, umiejętność prowadzenia dokumentacji potrzebnej przy hodowli, znajomość obsługi komputera, znajomość j. niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym ( warunek konieczny), prawo jazdy kat. B, umiejętność pracy w zespole i samodzielnego podejmowania decyzji; dodatkowe umiejętności : obsługa maszyn rolniczych, umiejętność inseminacji. Wymiar pracy : pełen etat. Wynagrodzenie : min 3000,00 brutto.
Termin zatrudnienia: od zaraz
Wymagane dokumenty:
CV.
Odpis dyplomu.
Dodatkowym atutem beda referencje / opinie poprzednich pracodawców.
CV ze zdjęciem prosimy kierować poprzez przycisk "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Gospodarstwo Rolne Jan Zazgornik

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Rolnictwo