ZMOTYWOWANY ŁOWCA GŁÓW

Dako Job Center

Gliwice, śląskie

Dako Job Center Dako Job Center
Firma Dako Job Center z Gliwic (Nr Agencji 25369)
pilnie poszukuje:

Miejsce pracy: Gliwice

Prężnie rozwijająca się AGENCJA PRACY BERYL JOB CENTER

(CERTYFIKAT do rejestracji podmiotów prowadzących agencje pracy o nr 23859)

z siedzibą w Opolu pilnie poszukuje:

ZMOTYWOWANY ŁOWCA GŁÓW (k/m)

Specjalizujemy się w leasingu pracowniczym dla wszystkich branż na terenie Niemiec. Równolegle współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami i poszukujemy specjalistów ds. personalnych w celu pozyskiwania pracowników z Polski i podtrzymywanie już istniejących kontaktów.

Miejsce pracy – GLIWICE / OPOLE

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Pozyskiwanie kandydatów różnymi dostępnymi kanałami
  • Rekrutowanie personelu z obszaru Polski do pracy w Niemczech
  • Wstępna weryfikacja i selekcja kandydatów zainteresowanych pracą w Niemczech
  • Wybór i ocena kandydatów, pozyskiwanie personelu według zapotrzebowania oraz standardów Grupy BERYL JOB CENTER, planowanie personelu
  • Weryfikacja kompetencji językowych i zawodowych kandydatów (według potrzeb)
  • Aktywna rozbudowa bazy kandydatów i podtrzymywanie istniejących kontaktów
  • Wprowadzanie ogłoszeń na popularne portale i giełdy
  • Prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych (telefonicznie i osobiście)
  • Sporządzanie profili pracowników
  • Umawianie na rozmowy kwalifikacyjne/ finalizacja umów

OFERUJEMY:

  • Pracę u lidera rynku o stabilnej międzynarodowej pozycji
  • Możliwość rozwoju poziomego i pionowego – stawiamy na wewnętrzne awanse
  • Umowę o pracę
  • Możliwość pracy i rozwoju w młodym, dynamicznym i zgranym zespole
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Szansę na zdobycie cennego doświadczenia, szkolenia
  • Nabycie doświadczenia w obsłudze klientów niemieckojęzycznych
  • Narzędzia pracy
  • Praca jednozmianowa od pon-pt/ 8-16.30h
  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie

WYMAGANIA:

  • Masz wykształcenie wyższe, minimum wykształcenie średnie
  • 2-LETNIE doświadczenie w branży HR/ procesach rekrutacji
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Umiejętność dobrego nawiązywania kontaktu z ludźmi, komunikatywność w języku polskim, motywacja
  • Pozytywne podejście, optymizm i energia
  • Umiejętności organizacyjne, niezawodność
  • Zaangażowanie i lojalność
  • Gotowość do pracy, elastyczność
  • Samodzielny i uporządkowany sposób pracy

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że udzielamy odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.