Złota Rączka w rezydencji, praca dla par

PF-GRUPPEN

Dania, Fionia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Termin pracy: Praca na stałe

Jest to oferta na stałe skierowana do par

Oferujemy:

  • stawka godzinowa brutto: 130 DKK (73 PLN) z możliwością negocjacji,
  • duńska umowa,
  • dodatek wakacyjny 12,5% do każdej przepracowanej godziny,
  • średnie miesięczne zarobki brutto 21 840 DKK (12 230 PLN)
  • Średnie zarobki netto miesięcznie po odliczeniu mieszkania i podatków ​ to 7600 PLN + 700 PLN wakacyjne (obliczenia przy 40 godz. tygodniowo),
  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • wypłata wynagrodzenia co miesiąc,
  • pomoc w organizacji mieszkania (dom dla pary o powierzchni 200m2).

Zakres obowiązków:

  • drobne prace naprawcze w posiadłości, (konserwator: malowanie, murowanie, naprawy),
  • prace porządkowe i fizyczne w ogrodzie, (koszenie trawy, przycinanie roślin, pielenie rabat, okrywanie roślin na zimę itp,
  • szofer,
  • majordomus, czyli zarządca służbą w rezydencji
  • dbanie o czystość i estetykę w rezydencji,
  • zamawianie specjalistów do napraw.

Oczekujemy:

  • dyspozycyjność w podanym terminie,
  • znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat.
  • dobrą sprawność fizyczna,
  • doświadczenie w podobnych pracach mile widziane,
  • mile widziane doświadczenie w hotelarstwie,
  • własny samochód (jeden na parę)
  • wysoką kulturę osobistą,
  • chęć rozwoju (m.in. chęć podjęcia nauki języka duńskiego)

Dodatkowe informacje:

  • Zgodnie z Duńskimi przepisami przerwy w pracy nie są płatne.
  • Jest to oferta pracy na stałe z możliwością urlopów.
  • Oferta skierowana jest do małżeństw. Praca dla kobiety jako pomoc domowa w tej samej rezydencji.
  • Numer oferty I-161

Zakwaterowanie:

Pomagamy w organizacji domu dla pary o powierzchni 200m2 płatny około 85 DKK za dobę plus media

REKRUTER

Edyta Nicińska

en@pf-gruppen.com

+48 660 575 888 Poniedziałek-piątek 9:00-16:00

Prezentacja firmy

Jesteśmy międzynarodową siecią firm wyspecjalizowaną w outsourcin... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Inne