ZJAZD PRZED ŚWIĘTAMI: Praca fizyczna w Niemczech / 1400€ netto!

Kassel, zagranica

Ideal Pflege

Opis stanowiska pracy

Zacznij nową pracę na magazynie sortowni kurierskiej!

Wykonywana praca:

  • rozładunek/załadunek kontenerów z przesyłkami kurierskimi

Miejsce pracy:

  • magazyn sortowni kurierskiej GLS

Oferujemy:

  • wynagrodzenie około 1400€ na rękę!
  • zapewnione zakwaterowanie
  • pomoc w organizacji transportu
  • możliwość poboru zaliczki

Wymagania

Wymagania:

  • umiejętność dynamicznej pracy
  • sprawność fizyczna

Jesteśmy grupą polskich firm specjalizującą się w rekrutacji i rozwoju pracowników, przede... wszystkim na terenie Polski i w krajach Unii Europejskiej.
Nasz zespół tworzą specjaliści z zakresu rekrutacji, kadr i płac, szkoleń i rozwoju pracowników.
Dzielimy się naszym wieloletnim doświadczeniem zarówno z osobami rekrutowanymi jak i z naszymi kontrahentami. Każdego dnia przygotowujemy kolejne miejsca pracy i kolejnych dopasowanych do nich pracowników.

W ostatnich latach prężnie rozwinęliśmy rekrutację pracowników tymczasowych do pracy w Polsce i Niemczech, przede wszystkim w branży logistycznej i szeroko pojętej produkcji.

Nasza specjalizacja w zakresie pracy tymczasowej i stałej, opiekunów dla seniorów, kurierów i outsourcingu procesów zaowocowała połączeniem pracodawców z tysiącami nowych pracowników.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
09/12/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Przedział wynagrodzenia:
7.000,00 zł - 9.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
premie wakacyjne oraz świąteczne
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie , Praca Praca na produkcji