Zimowa akcja rekrutacja! Studenci bez doświadczenia poszukiwani!

STR Advertising

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jeżeli:
-posiadasz predyspozycje do promocji i kontaktu z klientem;
-jesteś osobą otwartą na nowe wyzwania;
-lubisz kontakt z ludźmi i jesteś komunikatywny;
-motywują Cię cele i możliwość wysokiego wynagrodzenia;
-pragniesz się nauczyć nowych rzeczy;
-chcesz aktywnie wypełnić czas w tygodniu - dostępność czasowa 4 dni od poniedziałku do soboty.

To masz szansę dołączyć do zespołu ambitnych
profesjonalistów.

Jesteśmy częścią międzynarodowej korporacji, która zajmuje
się budowaniem i promocją marek światowych firm oraz organizacji.

Nie działamy w telemarketingu!

Nasza rola:
-Zatroszczymy się o Twój rozwój i nauczymy wszystkiego od podstaw.
-Będziemy pomagać Ci w realizacji zamierzeń poprzez systematyczny
coaching i szkolenia dostosowane do Twoich potrzeb.
-Docenimy i rozwiniemy Twój talent.
-Będziesz mieć możliwość rozwoju w strukturach firmy i
współpracować w międzynarodowym środowisku przy kampanii marketingowej.

Chcesz poznać coś nowego? Aplikuj !

Prezentacja firmy

<br/> Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta