Zespół eventowo - sprzedażowy! Zacznij współpracę już dzisiaj! :)

STR Advertising

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Świetnie prosperująca firma z Wrocławia, działająca przy kampaniach marketingowych znanych Partnerów poszukuje osób do swojego Zespołu!

Co musisz zrobić, aby znaleźć się w firmie?
* wysłać swoją aplikację
* odebrać telefon
* spotkać się z Nami na rozmowie
* spędzić dzień otwarty w naszej Firmie,
* zakończyć pozytywnie szkolenie
* WITAJ W NASZYM ZESPOLE! :)

Zapraszamy zarówno osoby, które myślą o długoterminowej współpracy, jak i te które chcą postawić pierwsze kroki na rynku pracy i zdobyć satysfakcjonujące wynagrodzenie. Nie musisz mieć doświadczenia zawodowego, ani wykształcenia. Wystarczy byś był/a osobą pełnoletnią i miał/a chęć do pracy!

Nasza firma oferuje szereg szkoleń, które przechodzi każdy Nowy Współpracownik, do wszystkiego zostaniesz przygotowany od podstaw. Dla nas liczy się DETERMINACJA i MOTYWACJA oraz ukierunkowanie na wyznaczony CEL!

Co robimy?
* tworzymy kampanie marketingowe dla znanych marek
* organizujemy spotkania indywidualne
* aktywnie działamy w obszarze organizacji i realizacji eventów

Co oferujemy?
* nieograniczone wynagrodzenie wsparte możliwością dodatkowych bonusów
* zdobycie doświadczenia, które sprawi, że twoje CV będzie o wiele bogatsze
* perspektywę rozwoju osobistego oraz osiąganiu kolejnych etapów w ścieżce kariery
* podniesienie umiejętności interpersonalnych
* możliwość wyjazdów szkoleniowych
* pozytywną energię od naszego zespołu ;)

Co będzie należało do Twoich obowiązków?
* początkowo: współpraca z grupą oraz obserwacja starszych stażem Współpracowników
* raportowanie działań
* dbanie o wizerunek Klienta i Firmy
* na kolejnych etapach: zarządzanie i kierowanie zespołem oraz przygotowanie i prowadzenie szkoleń

My ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, żebyś:
* otrzymał wszystkie interesujące Cię informacje
* poznał nasz zespół i poczuł się jak najlepiej w naszym gronie
* został dokładnie wdrożony w nasze zadania
* zaliczył pozytywnie wszystkie szkolenia
* jak najszybciej rozpoczął z nami współpracę! :)

Zastanawiasz się czy ta oferta jest dla Ciebie? Prześlij swoje CV i daj nam się poznać! ;)

Prezentacja firmy

<br/> Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta