Żeglarz Żeglugi Śródlądowej - Holandia

Work Service Express

Holandia, zagranica

praca tymczasowa
Work Service Express Miejsce pracy: Holandia »

Obowiązki:

  • Praca w systemie ciagłym 2 na 2 tygodnie na jednostce pchacz przy transporcie barek - jednostek zespolonych do 6 barek
  • Wykonywanie czynności związanych z łączeniem barek (obsługa narzędzi ręcznych, wciągarek, silników, windy kotwicznej, wyciągarek dziobowych),
  • Asystowanie przy załadunku, rozładowywaniu i przygotowywaniu do rejsu barek
  • Asystowanie przy czynnościach nawigacyjnych podczas wyjątkowych warunków pogodowych
  • Sprzątanie i porządkowanie pokładu
  • Wykonywanie czynności konserwacyjnych
  • Przygotowywanie posiłków
  • Kontrolowanie stanu prowiantu
  • Respektowanie wymagań organizacji i wymagań bezpieczeństwa

Wymagania:

  • Doświadczenie w transporcie rzecznym
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Rheinpakket- uprawnienia na Ren
  • Dienstboekje lub monsterboekje - książka żeglarska
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub holenderskiego
  • Motywacja do pracy

Oferujemy:

  • Długoterminową umowę o pracę
  • Praca w systemie 2 tygodnie pracy i 2 tygodnie w domu
  • Gwarantowane zakwaterowanie i wyżywienie
  • Zawsze terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • Legalną pracę na terenie Niemiec, Holandii i Belgii
  • Wynagrodzenie miesięczne z dodatkami około 9500 zł NETTO
  • A jeśli polecisz nam znajomego z Twojej branży, którego polecisz, a który wyjedzie z nami do pracy za granicą, otrzymasz DODATKOWO 200 ZŁOTYCH (300 jeśli zna język kraju oddelegowania).

Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową.
Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Wyślij swoje CV!