Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego klienta, duża norweska firma budowlana, szukamy 5 zbrojarzy na budowę osiedla mieszkaniowego.
Projekt jest położony na przedmieściach Oslo.

Warunki
Umowa - norweska umowa o pracę
Stawka - 203 NOK brutto na godzinę
Godziny pracy - Poniedziałek – Czwartek - 7.00 – 15:30, Piątek - 7.00 – 13:30
Czynsz za mieszkanie - 3500 NOK miesięcznie
Rozpoczęcie projektu - połowa października 2019
Planowane zakończenie projektu - czerwiec 2020

Wymagania

Wymagania:
- 5 lat udokumentowanego doświadczenie w zawodzie zbrojarz
- mile widziane doświadczenie z pracy w Norwegii

W razie zainteresowania prosimy o przesłanie swojego CV wypełniając formularz poniżej! Informujemy również iż będziemy się kontaktować tylko z wybranymi kandydatami!

Prezentacja firmy

Działalność RECONNECT obejmuje wyszukiwanie i pozyskiwanie pracow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie