Zbrojarz prefabrykacja – Praca 2020 rok!

Work Service Express

Belgia, zagranica

Opis stanowiska pracy

CO OFERUJEMY?

Atrakcyjne wynagrodzenie 1900-2100 Euro netto, stawka na godzinę 15.76 Euro

  • Polska na umowa o pracę
  • Płatny urlop wypoczynkowy do wykorzystania lub wypłaty w postaci ekwiwalentu (wypłacany na koniec kontraktu)Zakwaterowanie darmowe
  • Darmową odzież roboczą
  • Zorganizowany Transport do pracy
  • Dodatek amortyzacyjny za korzystanie z własnego samochodu w wysokości do 100 Euro brutto
  • Opiekę profesjonalnego, zaangażowanego, polskojęzycznego koordynatora zagranicą
  • Kompleksową obsługę przed wyjazdem
  • Program "Polecaj zarabiaj" za każdą poleconą osobę, która przepracuje z nami 30 dni, otrzymujesz nagrodę w wysokości 500 zł.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Na podstawie rysunku technicznego zestawianie elementów zbrojeń (pręty, strzemiona),
  • Zaznaczanie miejsca połączeń lub spawów.
  • Skręcanie elementów drutem za pomocą cęgów lub sczepianie za pomocą spawarki.(Mig Mag).

Wymagania

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Doświadczenie w pracy na prefabrykacji lub na budowie na stanowisku zbrojarza
  • Gotowości do rozpoczęcia pracy w styczniu 2020

MILE WIDZIANE:

  • Znajomość języka francuskiego, angielskiego lub flamandzkiego
  • Posiadanie samochodu – PRZEWIDUJEMY DODATEK AMORTYZACYJNY DO 100 EURO!

ZAINTERESOWANY?

DZWOŃ!

Masz kolegę, który chciałby z nami wyjechać do tej pracy?
Zadzwoń i zgarnij kasę!

Program „Polecaj zarabiaj”: za każdą poleconą osobę, która przepracuje z nami 30 dni, otrzymujesz 500 zł!

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się szeroko pojętymi usługami HR - rekrutacją, ocenami pra... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji