Zbrojarz oraz brygadzista, budowa mostów,30-37 zł do ręki/h

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

BIAŁKA TATRZAŃSKA , małopolskie

Opis stanowiska pracy

Polska firma z siedzibą w Warszawie – Lambda zatrudni:

Zbrojarza, prowadzącego zbrojarzy

Praca w Poroninie – budowa mostów

Dostajesz:

  • Polską umowę o pracę z pełnymi świadczeniami ZUS oraz ubezpieczenie zdrowotne,
  • Pracę od poniedziałku do piątku, weekendy odpoczywasz,
  • Organizujemy i opłacamy całość wyjazdu,
  • Opłacone mieszkanie/dom w wysokim standardzie,
  • Narzędzia do pracy, ubrania robocze i sprzęt BHP wysokiej jakości,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – 30-37 zł netto/h,
  • Możliwość otrzymania zaliczek.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracach zbrojarskich,
  • Umiejętność czytania rysunku zbrojarskiego,
  • Umiejętność kręcenia długimi cęgami,

·         Mile widziana obsługa zwyżki.

Start pracy 6 i 18 marca.

Zatrudniamy również obywateli Ukrainy, Białorusi lub Gruzji, pod warunkiem posiadania Karty stałego pobytu lub statusu rezydenta długoterminowego.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 798 056 274. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „ZBROJARZ” – na pewno oddzwonię!

KRAZ 13 471

Prezentacja firmy

Naszym celem jest skutecznie połączyć Kandydatów z odpowiednimi firmami ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
14
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy