Opis stanowiska pracy

Poszukujemy: Zbrojarzy i Cieśli prowadzących

Zatrudnienie: od zaraz

Rodzaj wynagrodzenia: miesięczne

Nasze wymagania:

  • posiadanie dowodu osobistego wydanego po 2015 roku lub ważny paszport,
  • w przypadku pracowników z Ukrainy KONIECZNA jest karta stałego pobytu,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych i obsługi niwelatora,
  • zaangażowanie oraz sumienność w wykonywaniu obowiązków,
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem ok. 8-12 osobowym zbrojarskim lub ciesielskim,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • osoby bez nałogów oraz sprawne fizycznie.

Oferujemy:

  • bezpłatny transport z Polski do kraju świadczenia pracy,
  • pełne świadczenie ZUS,
  • rotację (indywidualną – harmonogram do ustalenia),
  • bezpłatne zakwaterowanie pracownikom w pobliżu placu budowy,
  • pokoje 2-osobowe
  • dodatkowy bonus pieniężny do wyjazdu w szybkim,
  • możliwość wzięcia zaliczki,
  • kartę zdrowotną EKUZ,
  • dodatkowe ubezpieczenie na koszt pracodawcy,
  • pracę w polskojęzycznej ekipie (nie musisz znać angielskiego/szwedzkiego),
  • zapewniamy BHP, stroje robocze oraz narzędzia do pracy,
  • stałe wynagrodzenie 17,5 euro NETTO + prowizja od efektów
  • możliwość wyrobienia nadgodzin dla chętnych,
  • wsparcie w przypadku problemów związanych z wyjazdem,
  • bonus za polecenie pracownika fizycznego lub prowadzącego/brygadzisty (do 500 euro netto!),
  • minimum formalności i wsparcie na każdym etapie.

Prezentacja firmy

Management services

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/09/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna