Opis stanowiska pracy

Obecnie poszukujemy zbrojarzy do pracy przy zbrojeniach ( czyszczenie, cięcie, giecię, prostowanie stali , obsługa giętarek, szlifowanie, wykonywanie siatek i szkieletów zbrojeniowych)

Oferujemy:
- niemiecką umowę o pracę
- 10,50 €/godz.
- 3 € diety do każdej godziny

Wymagania

- dobra znajomość jęz. niemieckiego (dwie osoby na grupę)
- doświadczenie w przygotowaniu stali zbrojeniowej, obsłudze urządzeń do cięcia drutu, jak rownież w czyszczeniu, prostowaniu, cięciu i gięciu szkieletów zbrojeniowych
- umiejętność czytania rysunku technicznego
- prawo jazdy i samochód
- motywacja i chęć do pracy

Prezentacja firmy

Runtime Polska Sp. z o. o., zarejestrowana w KRS pod numerem 426... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna