ZBROJARZ DO ZAKŁADU PREFABRYKACJI

D.L.S.I. Sp. z o.o.

FRANCJA, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy D.L.S.I. Sp. z o.o. (nr cert 4901) poszukuje dla swojego Klienta pracowników do pracy we Francji na stanowisku ZBROJARZ PREFABRYKACYJNY
Oferta pracy tymczasowej

Praca polegać będzie na wykonywaniu zbrojenia dla prefabrykatów żelbetowych dla budownictwa, takich jak: ściany, słupy, podciągi, zbiorniki

Wymagania

- Doświadczenie zawodowe przy prefabrykacji
- Umiejętność czytania rysunków technicznych
- Doświadczenie w montażu zbrojenia
- Znajomość języka francuskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
- zakwaterowanie
- atrakcyjne warunki finansowe
- francuską umowę o pracę

Pragniemy poinformować, iż administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest D.L.S.I. Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Zwycięstwa 52A, 44-100 Gliwice.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji CV poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnej rekrutacji(zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO)” .

Jednocześnie informujemy o możliwości dobrowolnego zamieszczenia poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO)”.

Zgoda jest dobrowolna ale obowiązkowa w przypadku chęci uczestniczenia w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Ponadto, informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym

Prezentacja firmy

D.L.S.I. Sp. z o.o. dostarczy dla Twojej Firmy kadrę - od przeszkolonyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji