ZBROJARZ, CIEŚLO - ZBROJARZ NA ZAKŁADZIE PREFABRYKACJI ELEMENTÓW BETONOWYCH NA TERENIE FINLANDII

fortido.fi

Finlandia LOHJA, zagranica

Opis stanowiska pracy

Fiński pracodawca Fortido Oy poszukuje wykwalifikowanych zbrojarzy i cieślo-zbrojarzy do zakładu prefabrykacji elementów betonowych na terenie Finlandii.

- kręcenie / łączenie elementów, oraz dokładne czytanie rysunków

Oferujemy:

- Legalne zatrudnienie na czas określony lub nieokreślony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami Fińskiego Kodeksu Pracy

- Pełne ubezpieczenie zdrowotne, od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy, odprowadzanie składek emerytalnych, zasiłek na dzieci, itp.

- Wynagrodzenie płatne 2 razy w miesiącu według Fińskiego prawa

- Pierwszy przelot pokrywa pracodawca

- Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (50% - 100%)

-Odzież ochronną (roboczą)

-Pomoc językową

Wymagania

- Doświadczenie w pracy na prefabrykacji (minimum 3 – 5 lat)

- Uczciwość

- Zaangażowanie

- Kreatywność

- Umiejętność pracy z grupie

Prosimy o przesyłanie CV za pomocą aplikuj bądź o kontakt telefoniczny 606 831 062

Prezentacja firmy

Firma Fortido Oy zatrudnia pracowników w przemyśle budowlanym i metalur... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy