zbrojarz ciesla , pracownik prefabrykacji

FIN-08700 LOHJA, zagranica

fortido.fi

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracownikow prefabrykacji - zbrojarzy ciesli

Praca polega na samodzielnym wykonywaniu szalunku, zbrojenia oraz zalewaniu formy betonem , zgodnie z rysunkiem technicznym .

Praca przy produkcji scian jedno i wielowarstwowych, (sw), strunobetony,
podciagi, slupy itd,

Wymagania

Mile widziane doswiadczenie nie mniej niz pol roku na prefabrykacji
Znajomosc rysunku tech. , samodzielnosc
Chec podjecia pracy na stale z mozliwoscia rotacji

Firma Fortido Oy zajmuję się rekrutacją pracowników w przemyśle budowlanym i... metalurgicznym.
Dlaczego Fortido Oy
-Pracownik ma pełne świadczenia zdrowotne i socjalne.
-Wszystkie składki emerytalne zostają odprowadzane na terenie Finlandii.
-Umowa na czas nieokreślony.
-Pomoc językowa
-Atrakcyjne wynagrodzenie.
-Przelot i zakwaterowanie.
-Możliwość rozwoju.
To tylko niektóre cechy,które czynią naszą firmę wyjątkową w śród konkurencji.

Skontaktuj sie z nami
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/09/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji