Zbrojarz - Ciesla konstrukcyjny / Steel fixer - formwork carpenter

Jobzone Norge AS

7047 TRONDHEIM, zagranica

Opis stanowiska pracy

Chcesz zarabiać więcej? Dołącz do naszego zespołu w Jobzone Trøndelag! Na planowane po świętach projekty (od kwietnia/maja) poszukujemy utalentowanych fachowców z doświadczeniem w zawodzie betoniarz - zbrojarz - cieśla szalunkowy.

Do obowiązków należy

Szalowanie, zarówno klasyczne jak i systemowe
Zbrojenia
Betonowanie

Oferujemy

Dobre warunki pracy oraz wynagrodzenia
Zatrudnienie na norweskich warunkach
Zróżnicowane zadania u poważnych klientów
Jeden z najlepszych systemów BHP w branży
Pomoc z zakwaterowaniem
Polskojęzyczny konsulent dostępny w trakcie trwania całego zlecenia
Pomoc w załatwieniu niezbędnych formalności urzędowych.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV bezpośrednio poprzez portal.

Wymagania

Wymagania

Doświadczenie zawodowe
Wykształcenie zawodowe lub dłuższe doświadczenie w branży.
Dużym plusem jest znajomość języka norweskiego lub angielskiego oraz posiadanie własnego samochodu, lecz nie jest to głównym wymogiem

Prezentacja firmy

Polacy dobrze się czują w Norwegii - pracując dla Jobzone! <br/> <br/>Jo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/03/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
7
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
82PLN - 100PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Praca fizyczna