Opis stanowiska pracy

Firma Ready Bathroom Sp z o.o. zajmująca się produkcją

łazienek modułowych na rynek skandynawski

poszukuje osób na stanowisko – Zbrojarz / Betoniarz

Opis stanowiska:

  • wykonywanie zbrojeń zgodnych z projektem
  • zalewanie zbrojeń betonem
  • obróbka betonu

Wymagania:

  • doświadczenie w pracach jako zbrojarz – betoniarz
  • czytanie rysunku technicznego budowlanego
  • dokładność w wykonywanych pracach
  • dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne warunki zatrudnienia

Prezentacja firmy

Ready Bathroom to firma zajmująca się produkcją i dostarczaniem łazienek... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna