Zbiory Warzywa / Owoce - 11,00 Euro + Mieszkanie

Różne lokalizacje, zagranica

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

Opis stanowiska pracy

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. od 10 lat zatrudnia głównie fachowców na rynek niemiecki.

W związku z panującą sytuacją i obostrzeniami , wielu kontrahentów zgłasza się do nas z zapytaniem o pracowników sezonowych.

Chcąc wyjść naprzeciw rozpoczynamy rekrutacje osób chętnych do pracy przy zbiorach warzyw / owoców.

Preferowane osoby z doświadczeniem lub Pary.

Aktualnie zatrudniamy blisko 400 osób na terenie Niemiec.

Wybranym Kandydatom oferujemy :

-stawkę 11,00 Euro Brutto
-niemiecką umowę o pracę,
-bezpłatne zakwaterowanie ,
-dopłaty za przejazd z Polski do Niemiec i z powrotem,
-klarowne i legalne warunki zatrudnienia ,
-opiekę ze strony biura polskiego,

Dokładna lokalizacja oraz termin - jeszcze do ustalenia.

Kontakt do działu Rekrutacji:

Ola: 600787656
Ania: 666169543
Kasia: 692848424
Asia: 534202626

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. jest nowoczesną firmą oferującą profesjonalne... rozwiązania z zakresu leasingu pracowniczego oraz pracy tymczasowej. Naszą działalność rozpoczeliśmy w lipcu 2007, rok później rozszerzyliśmy ja o usługi związane z pośrednictwem pracy tymczasowej.

Posiadamy:
Certyfikat Podmiotów Prowadzących Agencję Zatrudnienia na terenie Polski nr 5606
Certyfikat Bundesagentur für Arbeit na terenie Niemiec

Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia SAZ w Polsce oraz BAP w Niemczech
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/05/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy:
3-6 miesięcy
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Przedział wynagrodzenia:
11,00 zł - 11,00 zł / stawka godzinowa (Brutto)
Premie, dodatki:
Stawka 11,00 Euro
Branża / kategoria:
Praca Rolnictwo