Zbiory szparagów / truskawek - Pracownik sezonowy

Mein Personal

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja pracy Mein Personal poszukuje od zaraz osób chętnych do wyjazdu do pracy na zbiór szparagów i truskawek. Nasza firma jest certyfikowaną agencją pośrednictwa pod numerem KRAZ 21167

Termin wyjazdu: Możliwy od zaraz!
Miejsce pracy: Darmstadt / Dortmund / Frankfurt / Stuttgart

Oferujemy:

  • Wysokie stawki godzinowe + dodatki za ilość zebranych kilogramów
  • Zakwaterowanie
  • Obiad w czasie pracy
  • Zorganizowanie transportu
  • Pracę na niemieckiej umowie podpisywana bezpośrednio z pracodawcą!
  • BEZPIECZNY wyjazd

Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania CV lub bezpośredniego kontaktu.

Wymagania

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych
  • Motywacja do pracy

Prezentacja firmy

Mein Personal to miejsce dla fachowców, którzy poszukują atrakcyj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
200
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta, Praca Praca fizyczna, Praca Rolnictwo