Zbiory ogórków dla kobiet, mężczyzn i par w Holandii

Agencja Pośrednictwa Pracy Servis HR

Baarlo, Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy, kobiet, mężczyzn oraz par do pracy przy zbiorach ogórków szklarniowych. Praca na prostych plecach, mile wymagane doświadczenie przy zbiorach ogórków, bądz innych warzywach i owocach. Mile widziane doświadczenie przy podkręcaniu na linkach. Oferujemy wynagrodzenie 9,43e brutto, oraz zakwaterowanie w domkach 3 osobowych, za 78e tygodniowo oraz ubezpieczenie za 22e tygodniowo. Umowa z holenderskim pracodawcą.

Wymagania

Chęci do pracy
Doświadczenie w zbiorach ogórków bądz przy innych warzywach i owocach
Mile widziane prawo jazdy.

Prezentacja firmy

Agencja Pośrednictwa Pracy SERVIS HR jest niepubliczną jednostką świadc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
50
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Rolnictwo