Zbiory- Francja- praca dla par

Work Service Express

Brzozów, podkarpackie

Miejsce pracy: Brzozów

Work Service Express jest agencją pracy tymczasowej specjalizującą się w transgranicznej wymianie pracowników. Od 2015 roku firma wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Work Service - jednej z największych firm w branży HR w Europie Środkowo-Wschodniej. Jesteśmy miejscem, w którym pasja spotyka się z zaangażowaniem, a dialog i wiedza sprzyjają poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań.
Agencja pośrednictwa pracy tymczasowej Work Service Express (KRAZ 1116),
poszukuje dla swojego zagranicznego klienta na terenie Francji pracownika na stanowisko:

Pracownik zbiorów

Obowiązki:

  • Zbiór warzyw
  • Sortowanie
  • Pakowanie warzyw

Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie ok 1500 € netto
  • Zatrudnienie na podstawie francuskiej umowy o pracę
  • Zatrudnienie bezpośrednio u Pracodawcy
  • Praca od zaraz na min. 3 miesiące- potem możliwość dalszej współpracy
  • Zakwaterowanie obok zakładu pracy

Wymagania:

  • Zaangażowania i chęci do pracy
  • Mile widziane doświadczenie przy zbiorze warzyw/owoców
  • Gotowość do podjęcia długofalowej współpracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.