ZBIERACZ/(CZKA) PIECZAREK W BELGII

Euro Talents Sp. z o.o

Belgia, zagranica

Job Talent pilnie poszukuje pracownic i pracowników do zbioru pieczarek. Nasz klient, międzynarodowa firma, zajmująca się całoroczną produkcją pieczarek dla dużych belgijskich i holenderskich supermarketow poszukuje pilnie:

Opis stanowiska:

  • Zbieranie pieczarek i odcinanie koncówek nożykiem
  • Sortowanie pieczarek w pudełeczkach według rozmiaru
  • Praca na stojąco na platformach zabezpieczonych barierkami
  • Przyjemne warunki do pracy: stała temperatura otoczenia okolo 17°-18°C

Wymagania:

  • Motywacja do pracy za granicą
  • Uważność w zbieraniu, zwinne i delikatne ręce,
  • Podstawowa znajomość języka polskiego/lub niderlandzkiego/ lub niemieckiego
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, w ogrodnictwie lub spożywce będzie dodatkowym atutem
  • Własny transport
  • Znajomość zasad BHP będzie traktowana jako plus

Oferujemy:

  • Stabilną pracę na podstawie belgijskiej umowy w nowoczesnym zakładzie
  • Średni wymiar pracy: 30-40 godzin tygodniowo, 6 dni w tygodniu (również w weekendy)
  • Bonusy: 13stka, pieniądze wakacyjne, kilometrówka, zasiłek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
  • Po 180 dniach: czeki posiłkowe
  • Zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy
  • Załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem w Belgii
  • Stałą opiekę polskojęzycznych koordynatorów
ZAINTERESOWANYCH PROSIMY O PRZESŁANIE SWOJEGO CV

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy