Zastępca Naczelnika Wydziału ds. realizacji inwestycji

Urząd Morski w Gdyni

Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Ogłoszenie nr 111103 ważne do 8 grudnia 2022

Liczba stanowisk: 1

Wymiar etatu: 1

Zastępca Naczelnika Wydziału ds. realizacji inwestycji w Wydziale Realizacji Inwestycji

 Osoba na tym stanowisku:

  1. organizuje pracę Wydziału poprzez kierowanie zespołem pracowników i nadzoruje realizowane projekty podczas nieobecności Naczelnika Wydziału
  2. przygotowuje OPZ na Inżyniera Kontraktu, bierze udział w postępowaniach przetargowych
  3. przygotowuje OPZ na Wykonawcę Robót Budowlanych, bierze udział w postępowaniach przetargowych, nadzoruje i rozlicza roboty inwestycyjne
  4. opiniuje dokumentację projektową i kosztorysową dla przyszłych inwestycji
  5. zleca dokumentację zamienną lub dla robót awaryjnych
  6. współuczestniczy w zakresie technicznym w przygotowywaniu dokumentów aplikacyjnych dla pozyskania funduszy na realizację robót
  7. nadzoruje i rozlicza Inżyniera Kontraktu
  8. bierze udział w opiniowaniu inwestycji projektowanych przez innych inwestorów w rejonach portowych

Potrzebne Ci będą (wymagania niezbędne):

  1. wykształcenie: wyższe (kierunek budownictwo),
  2. doświadczenie zawodowe co najmniej 4 lata w obszarze budownictwo,
  3. uprawnienia budowlane,
  4. komunikatywna znajomość języka angielskiego (A2 wg ESOKJ),
  5. znajomość przepisów prawa budowlanego,
  6. znajomość przepisów dotyczących zamówień publicznych,
  7. umiejętność współpracy,
  8. umiejętność organizacji pracy i orientacja na osiąganie celów,
  9. umiejętność zarządzania ludźmi,
  10. posiadanie obywatelstwa polskiego,
  11. korzystanie z pełni praw publicznych,
  12. nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Dodatkowym atutem będzie (wymagania dodatkowe):

  1.  wykształcenie: wyższe (kierunek budownictwo hydrotechniczne, morskie, wodne ),
  2. doświadczenie zawodowe co najmniej 3 lata w obszarze zarządzania projektami / kierowanie zespołem
  3. studia podyplomowe FIDIC
  4.  studia podyplomowe z prawa zamówień publicznych
  5. uprawnienia budowlane hydrotechniczne lub konstrukcyjne bez ograniczeń
  6. bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2 wg ESOKJ),

Wymagania

Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):

  1. CV i list motywacyjny
  2. kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia
  3. kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie doświadczenia zawodowego / stażu pracy
  4. kopia uprawnień budowlanych
  5. oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego
  6. oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
  7. oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

8 grudnia 2022 w formie papierowej z dopiskiem: "ogłoszenie nr 111103" na adres: Urząd Morski w Gdyni, Kancelaria Ogólna, ul. Chrzanowskiego 10, 81-338 Gdynia

Decyduje data: wpływu oferty do urzędu

Aplikując oświadczasz, że znana Ci jest treść informacji na temat przetwarzania danych osobowych w naborze

 Dodatkowe informacje:

  1.  jeśli zostaniesz zakwalifikowany do kolejnego etapu, powiadomimy Cię o tym mailowo lub telefonicznie, a brak kontaktu jest równoznaczny z niezakwalifikowaniem kandydata do dalszych etapów naboru
  2. oświadczenia podpisz odręcznie i wstaw datę ich sporządzenia
  3. oferty kandydatów, którzy nie zostali zatrudnieni, zniszczymy po 3 miesiącach od zakończenia naboru - do tego czasu będzie można je odebrać w urzędzie (ale nie odeślemy ich)
  4. nie rozpatrzymy oferty, którą otrzymamy po terminie - dotyczy to też uzupełniania ofert
  5. kompletna aplikacja to taka, która zawiera wszystkie wymagane dokumenty i własnoręcznie podpisane oświadczenia
  6. złożone przez Ciebie dokumenty zweryfikujemy pod względem formalnym na podstawie zapisów ogłoszenia dotyczących wymaganych i dodatkowych dokumentów
  7. oferty niekompletne, w tym brak własnoręcznie podpisanych listu motywacyjnego i wymaganych oświadczeń oraz złożone po terminie nie będą rozpatrywane (decyduje data wpływu)
  8. wynagrodzenie: zasadnicze brutto + dodatek za wysługę lat (powyżej 5 lat) od 5% do 20% wynagrodzenia zasadniczego, w zależności od udokumentowanego stażu pracy + dodatkowe wynagrodzenie roczne
  9. dodatkowe informacje można uzyskać pod nr. tel.: 58 355 34 60 lub 59 858 47 30

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/11/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Administracja Publiczna