Zastępca Kierownika Sklepu

Szczecin, zachodniopomorskie

Smyk S.A.

Opis stanowiska pracy

OCZEKUJEMY OD CIEBIE:

  • doświadczenia na stanowisku
  • komunikatywności
  • umiejętności zarządzania zespołem i rozwijania pracowników
  • osiągania celów biznesowych

OFERUJEMY:

  • wiedzę
  • rozwijamy umiejętności
  • zapewniamy wyzwania
  • budujemy karierę

TWOJE ZADANIA:

  • organizacja pracy sklepu w obszarze towaru, obsługi klienta i osiągania założonych celów biznesowych
 MAMY DLA CIEBIE:
  • umowę o pracę
  • opieka medyczna
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • kartę Multisport
  • świadczenia socjalne
  • programy rozwojowe

SMYK oferuje najszerszy wybór zabawek, artykułów szkolnych, książek, multimediów,... akcesoriów dla niemowląt oraz odzieży i obuwia dla dzieci od chwili urodzenia do 14 roku życia. SMYK jest jedyną w Polsce siecią sklepów, w której klient znajdzie dla dziecka "wszystko pod jednym dachem". To właśnie zrozumienie potrzeb dzieci i ich rodziców umożliwiło tak dynamiczny rozwój całej sieci. Wyłącznie w sieci SMYK dostępne są marki: SMIKI (zabawki) oraz COOL CLUB (odzież i obuwie)   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/11/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie , Praca Kadra zarządzająca